O muzikoterapii

Fotografická výstava Muzikoterapie v obrazech (26. 11. – 31. 12. 2022, Levandulové bistro ve Vráži u Berouna)

Rádi bychom vás pozvali na autorskou výstavu Romany Vackové, která znázorňuje muzikoterapii ve fotografiích. Na 16 fotografiích budete moci zjistit, jak hudba léčí a pomáhá. Budete mít také možnost nahlédnout více pod pokličku této expresivní terapii. Fotografie zachycují skupinovou muzikoterapii pod vedením Tomáše Vacka ve dvou zařízeních, a to stacionáři Klubíčko Beroun a POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením.

Vernisáž proběhne 26. 11. od 15:00 v Levandulovém bistru ve Vráži u Berouna. Výstavu si můžete prohlédnout do 31. 12. Vstupné je zdarma. Návštěvu můžete spojit s ochutnávkou výborné kávy, sladkých a slaných dobrot vlastní výroby. Doporučujeme zdejší kremrole různých exotických příchutí. Svojí návštěvou nepotěšíte jen svoje chuťové buňky, ale podpoříte i projekt Sociální podnik Klubák, kde pracují lidé se zdravotním postižením nebo jinak znevýhodnění na trhu práce.

Pokud se do Vráže nedostanete, nezoufejte. Jedná se putovní výstavu, která bude probíhat v dalších městech. Další zastávkou je Praha. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *